Hakkımızda

Egemenoğlu, Türkiye’nin en büyük, köklü ve tam teşekküllü hukuk firmalarından biri olarak; çeşitli sektörlerde faaliyet gösteren, piyasa lideri konumundaki yerli ve yabancı kurum ve kuruluşlara 1968 yılından bu yana hukuk hizmeti vermektedir.

Farklı sektörlerde ulusal ve uluslararası faaliyet yürüten çok sayıda müvekkiline hizmet vermekten gurur duyan Egemenoğlu, geniş bir perspektife yayılan çalışma alanlarında sağladığı hızlı, pratik, titiz ve çözüm odaklı çalışmalar yapmaktadır.

Egemenoğlu, hukukun tüm alanlarında kesintisiz hukuki destek sunan deneyimli ekibi, müvekkilleriyle kurmuş olduğu güçlü ilişkileri, profesyonel yönetimi ve erişim kolaylığının yanı sıra hukuk sektöründe gelişen teknolojiyi etkin kullanımı ile de alanında öncülük etmektedir.

Avukatlarımız müvekkillerine faaliyet gösterdikleri sektörleri özelinde, işlerine değer katan bir anlayış ve işbirliği içerisinde çalışarak hızlı ve güvenilir hukuk hizmeti sunmayı amaçlamaktadır. Ayrıca Egemenoğlu yabancı hukuk firmalarıyla olan iş birlikleri doğrultusunda, müvekkillerine uluslararası piyasalarda da güvenilir hukuk hizmetleri sunmaktadır.

Egemenoğlu, saygın derecelendirme kuruluşları ve hukukçuları tarafından da çeşitli ödüllere layık görülmüştür. IFLR 1000 tarafından ‘Proje ve Finans’ ve ‘M&A’ alanlarında tanınmış bir hukuk firması olarak ve Chambers & Partners tarafından da “İş Hukuku” alanında ödüle layık görülen Egemenoğlu, ayrıca Legal 500 sıralamasında da “İş Hukuku” ve “Gayrimenkul/İnşaat” alanlarında yer almaktadır.