Kariyer

Egemenoğlu’nda profesyonel gelişiminize stajyerlikten başlayabilirsiniz. Yürütmekte olduğumuz staj programı ile hukuk ve iletişim alanlarındaki becerilerinizi gözlemleyebilmenin yanı sıra bunları uygulamada nasıl değerlendirdiğinizi de ölçümleyebilmekteyiz.

Kıdemli avukatlarımızın büyük çoğunluğu kariyerlerine mezuniyetlerinin ardından Egemenoğlu’nda çalışarak başlamış bulunsa da, birçok deneyimli avukat da diğer büro veyahut şirketlerdeki çalışmalarının ardından firmamıza katılmaktadır. Egemenoğlu, firmanın ve çalışma alanlarının gerektirdiği çalışan kriterlerini baz alarak, farklı deneyim seviyelerinde bulunan başarılı avukatları işe almaktadır.


Egemenoğlu avukatlarına, kendilerine yönelik tanımlanmış roller ve iş seviyeleri ile yapılandırılmış bir kariyer yolu sunmaktadır. Firmamız bu yaklaşımın, sizlere etkin deneyimler kazandıracağına ve gelişim aşamalarının doğal bir süreç şeklinde seyretmesini sağlayacağına inanmaktadır.

Yapılan her başvuru ve gönderilen özgeçmişler aday havuzumuzda tutulmakta ve tüm başvurulara değerlendirme süreçlerinin ardından geri dönüşler yapılmaktadır.